Blanka , 17.3.2024, Jeskyně Balcarka
Nádherná jeskyně s překrásnou krápníkovou výzdobou, skvělý průvodce a moc milá paní na pokladně, co má ráda pejsky. Moc děkuji za krásný zážitek. Blanka a Akim z Ostravy
Odpověď
Děkujeme za ocenění barevně zřejmě nejpestřejší Balcarky. Pejsky máme rádi všichni, jen dovnitř žádné jeskyně nesmí, Jednak kvůli ochraně jeskyně, ale i kvůli jejich duševní pohodě (chlad, tma, vlhko) a také kvůli ostatním návštěvníkům (štěkání se ve špičkové akustice podzemí velmi rozléhá). Děkujeme moc za pochopení